KriptoHaberleri

Son dakika... Rusya Merkez Bankası faiz artırdı! İşte altın, petrol ve kripto paralarda son durum

Rusya-Ukrayna arasındaki savaş devam ederken finans sektörüne yansımaları da devam ediyor. Rusya’nın swift sisteminden çıkarılmasıyla birlikte Moskova Borsası’nda döviz ve para piyasası açılışları ertelendi, döviz repo piyasası kapatıldı. Swift kararıyla birlikte Rusya’nın dış bağlantısının fişi çekildi. Rusya yurt dışı ile yaptığı ticarette para alışverişini yapamayacak. Rusya Merkez Bankası ağır kayıplar sonrasında faizi yüzde 9.5'ten yüzde 20'ye yükseltme kararı aldı. Öte yandan ABD bugün alınan karar ile Rusya Merkez Bankası ile işlem yapılmasını yasakladı. Rusya Merkez Bankası Başkanı Elvira Nabiullina ise "Swift'in yerini alabilecek sistemimiz var. Yabancı bankalar da ayrıca Swift'e alternatif Rus sistemine bağlanabilir." açıklamasında bulundu.

Bunların yanı sıra, Kriptohaberi.com.tr'de kripto coinlerin geleceği hakkında yazılar da bulunmaktadır. Kripto coinlerin finansal dünya üzerindeki etkileri ve gelecekte neler beklenildiği gibi konular ele alınır.

Kripto coin piyasaları bölümü, yatırımcılar ve kripto coin kullanıcıları için önemli olan coin fiyatları, piyasa hacmi ve diğer kripto coinlerle ilgili haberleri sunar. İşlem platformları bölümü, Türkiye'deki en popüler kripto borsaları hakkında bilgi verirken, madencilik bölümü ise kripto coin madenciliği hakkında bilgi sunar.

Kriptohaberi.com.tr, Türkiye'deki en güncel kripto coin haberlerini sunan bir internet sitesidir. Site, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto coinler hakkında son dakika haberleri ve analizleri paylaşmaktadır.

Sonuç olarak, Kriptohaberi.com.tr, Türkiye'deki en güvenilir kripto coin haberleri kaynaklarından biridir ve herkesin takip etmesi gereken bir site olarak öne çıkmaktadır. Kripto coin piyasalarına ilgi duyanlar için önemli bir kaynak olan Kriptohaberi.com.tr, kripto coinler hakkında güncel ve doğru bilgileri sunmaktadır.

228
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@kriptohaberi.com.tr

kriptohaberi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Hürriyet firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.